Informacja o składach Obwodowych Komisji Wyborczych

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
2 października 2019

Informacja o składach Obwodowych Komisji Wyborczych
w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu
Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1
z siedzibą: Gminny Ośrodek Kultury, ul. Wł. St. Reymonta 2, 07-230 Zabrodzie:

  1. Bogusława Wielgolaska - Przewodniczący
  2. Maria Iwona Podolak - Zastępca Przewodniczącego
  3. Marta Augustyniak - Członek
  4. Dominik Bala - Członek
  5. Anna Edyta Bereda - Członek
  6. Magda Katarzyna Dylewska - Członek
  7. Wiktoria Karp - Członek
  8. Beata Sowińska - Członek
  9. Anna Jolanta Walczyńska - Członek

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2
z siedzibą: Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci, Niegów ul. Wierzbowa 4, 07-230 Zabrodzie:

  1. Mariusz Osytek - Przewodniczący
  2. Elżbieta Jeziórska - Zastępca Przewodniczącego
  3. Tomasz Babańczyk - Członek
  4. Teresa Gajc - Członek
  5. Dorota Górczak - Członek
  6. Edyta Katarzyna Pazik - Członek
  7. Jolanta Raniewicz - Członek
  8. Elżbieta Tolak - Członek
  9. Joanna Maria Urbaniak - Członek

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3
z siedzibą: Publiczna Szkoła Podstawowa, Dębinki ul. C. K. Norwida 26, 07-230 Zabrodzie:

  1. Renata Magda Teodorowicz - Przewodniczący
  2. Hanna Małgorzata Janczura - Zastępca Przewodniczącego
  3. Anna Bartosiewicz - Członek
  4. Marek Łukasz Chudy - Członek
  5. Klaudia Dąbrowska - Członek
  6. Ewelina Pieńczuk - Członek
  7. Marta Pieńczuk - Członek
  8. Magda Szewczyk - Członek
  9. Jerzy Kazimierz Trzeciak - Członek

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4
z siedzibą: Publiczna Szkoła Podstawowa, Adelin 46, 07-230 Zabrodzie:

  1. Grzegorz Osowiecki - Przewodniczący
  2. Monika Czuba - Zastępca Przewodniczącego
  3. Patrycja Dąbrowska - Członek
  4. Klaudia Kłos - Członek
  5. Violetta Nida - Członek
  6. Sylwia Paź - Członek
  7. Beata Sykulska - Członek

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5
z siedzibą: Budynek po Szkole Podstawowej, Kiciny 52, 07-230 Zabrodzie:

  1. Magdalena Chudy - Przewodniczący
  2. Ewa Renata Markuszewska - Zastępca Przewodniczącego
  3. Tadeusz Bartosiewicz - Członek
  4. Karolina Chudy - Członek
  5. Wiktoria Fornal - Członek
  6. Karolina Kulesza - Członek
  7. Grażyna Osytek - Członek
  8. Marta Ewa Pakuła - Członek
  9. Daniel Pyrzanowski - Członek

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy w Zabrodziu
Data utworzenia:2019-10-02
Data publikacji:2019-10-02
Osoba sporządzająca dokument:Elżbieta Juryczk
Osoba wprowadzająca dokument:Jacek Gomulski
Liczba odwiedzin:99